• ВИЛА ИЛИАС - ПЕФКОХОРИ


Апартмани ИЛИЈАС се наоѓаат на 50м. од плажа, во центарот на градот. Располага со 1/4 апартмани, со комплетно опремена кујна, одделна спална соба,бања, сателитска ТВ, клима (вклучена во цената) и тераса. АПП се наоѓаат на приземје. Апартманите немаат интернет.