• ВИЛА АГЕЛИКИ - ПЕФКОХОРИ


Вила АГЕЛИКИ се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот. Располага со трокреветни студиа, четирикреветни и петтокреветни апартмани .Апартманите располагаат со дневна соба со два стандардни кревети и комплетно опремена кујна, одделна спална собасо два или три единечни кревета, бања и две тераси.Сите апартмани и студиа се опремени со клима уред која се доплаќа на лице место 3 од ден.