• ВИЛА GOLDEN BAY - ПЕФКОХОРИ


Вила Golden Bay се наоѓа во мирниот дел помеѓу Ханиоти и Пефкохори,во луксузна населба на 1км пред Пефкохори на 30м. од плажа. Вилата има убаво уреден двор со базен, џакузи,скара и бар покрај базен. Располага со комфорни и убаво уредени 1/4 апп на ниско приземје и први кат. Сите апартмани се опремени со клима уред (вклучена во цената), ТВ, кујна и сопствена бања. Користењето на лежалките покрај базенот не е вклучено во цената,истото се добива со нарачување на пијалок.