• ВИЛА МАГДА - ХАНИОТИ


Студиа со два, три и четири кревети (француски кревет и единечен кревет).

Опремa: Кујна , ТВ, бања, тераса и WI-FI.
Клима уред: Користењето на клима уредот е бесплатнo.

Локација 200м.од плажа во централниот дел на Ханиоти